2 m&178;) me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit),2 tualete, ballkon, orientimi Lindje Jug.

Shtepi me Qera dhe Prona ne Shitje Kerkimi.

com Shtepi Vila n shitje n Pogradec - Kerkoni ose postoni tani Shtepi Vila n Pogradec Shpallje falas ne MirLir. Aug 17, 2021 shtepi private ne qender te.

Nxitoni Apartamente n&235; Shitje n&235; Pogradec 2,5 dhoma.

Na kontaktoni pr njoftimin tuaj do gj q ju z syri n shtpi apo biznes dhe nuk ju duhet, mund.

. . 111.

al &235;sht&235; vendi i duhur p&235;r ju Me nj&235; audienc&235; q&235; rritet vazhdimisht n&235; baza ditore, MerrJep.

Gazeta celesi shtepi me qera T&235; gjitha Imobiliare dhe vendbanime Sht&235;pi Kor&231;&235;. . .

Na kontaktoni pr njoftimin tuaj do gj q ju z syri n shtpi apo biznes dhe nuk ju duhet, mund. com - Falas.

.

al me siguri do t'ju ndihmoj&235; t&235; blini leht&235; dhe t&235; shisni n&235; nj&235; m&235;nyr&235; T&203; LEHT&203;, T&203; THJESHT&203; dhe T&203; SHPEJT&203;.

500,00 N&235; muaj. Lire.

SHITET Apartament 21 garazh me 2 poste parkimiPogradec, prball hotel 1 Maji. prona te patundshme >.

Mire.
.
.

Shitet shtepi private 2 kateshe tek Rruga Jordan Misja, Tirane.

Llogaria ime.

. . 000 euro i diskutueshem P&235;rshkrim.

. Shtepi me Qera dhe Prona ne Shitje Kerkimi. . Gjeni sht&235;pi n&235; shitje n&235; Gjith&235; Shqip&235;rin&235; si n&235; Tiran&235;, Elbasan, Kor&231;&235;, Kam&235;z, Sarand&235;, Durr&235;s, Vlor&235; dhe t&235; tjera. APARTAMENTE 21 NE SHITJE NE BABRRU PRANE URES NE TIRANE (ID 4121171) Babrru, prane ures 107 M2 105. 1.

Lek 4.

SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE. Kusht 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vje&231;are.

.

.

75,000.

Lexo me teper.

.